arrow-right angle-down-sx angle-down-dx menu-hamburger search
Whatsapp WhatsApp Whatsapp Hemen Ara Randevu Bize Yazın

Biorezonans Terapi ile Sigaradan Kurtulun!

Her yıl sigara içenlerin yüzde 70’i bu alışkanlığı bırakmak istemesine ve yüzde 35’i bırakmaya teşebbüs etmesine rağmen, yüzde 5’ten azı başarılı olmaktadır. Başarılı bırakma oranının düşük ve tekrarlama oranının yüksek olması nikotin bağımlılığının etkilerinden kaynaklanmaktadır. Araştırmalar, nikotinin eroinden daha fazla bağımlılık yaptığını kanıtladı.

Biorezonans;, bakterileri, patolojileri, virüsleri, parazitleri, toksinleri ve diğer zararlı maddeleri tespit etmek için elektromanyetik frekansları kullanan bir terapi yöntemidir. Gıda intoleranslarını, her türlü alerjiyi güvenilir bir şekilde tespit etmek, detoksifikasyona yardımcı olmak için kullanılabilir ve bağımlılık tedavilerinde son dönemin gözde yöntemlerinden biridir.

Biorezonans Sigara Bırakma Tedavisi Detayları

Biorezonans geleceğin tıbbıdır. Ameliyatsız, hızlı ve hücresel düzeyde değişiklikleri, büyük patolojik değişiklikler gelişme şansı bulamadan çok erken bir zamanda tespit etme yeteneğine sahiptir. Bu da da biorezonans terapisini mükemmel bir önleyici araç haline getirir.

Biorezonans, her canlı hücrenin sağlıklı bir frekans yayması prensibiyle çalışır. Aynı zamanda bir tür enerji tıbbı veya titreşimsel şifa şekli olarak da tanımlanabilir. Sigara alışkanlığından kurtulmak isteyen, nikotin bantları, hipnoz ya da ilaçlar yerine daha etkili bir tedavi biçimi arayan herkes için biorezonans terapisi doğru bir seçim olacaktır. Biorezonans ile sigara bağımlılığına neden olan nikotinin yaymış olduğu frekans bir ayna gibi kişiye geri gönderilerek iptal edilir. Aslında ters bir frekansa maruz kalan vücut bu sayede almış olduğu yeni mesajla nikotini böbrekler ve deri yolu ile dışarıya atmaya başlar.

Binlerce sigara tiryakisi biorezonans tedavisini kullanarak sigarayı bıraktı. Özel Hürrem Sultan Hastanesi biorezonans terapisi, sigara içme isteğini gidermeye ve ayrıca vücudunuzun nikotini atmasına yardımcı olur. Tedaviden sonra hastalar genellikle sonraki 24 saat içinde yoksunluk belirtilerinde dramatik bir azalma olduğunu fark ederler ve artık sigara içme ihtiyacı hissetmezler. Aynı zamanda yapılan araştırmalara göre insanların yüzde 70’inden fazlasının sadece bir biorezonans seansından sonra, yüzde 90’ının ise ikinci bir seantan sonra sigarayı tamamen bıraktığını göstermiştir.

Paylaş:

Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz!

Yazdığım bilgilerin sadece bilgilendirme amacı ile Özel Aktif Hastanesi tarafından kullanılmasını kabul ediyorumaydınlatma metnini okudum anladım.
Lütfen bekleyiniz mesajınız gönderiliyor.
Arabic AR English EN Turkish TR